29 januari 2020

Producenten voor de eerste Ace Animation Special bekend gemaakt

Het MEDIA gesteunde trainingsinitiatief ACE Producers heeft zestien producenten geselecteerd voor de eerste editie van de ACE Animation Special die in maart 2020 tijdens Animation Dingle in Ierland zal plaatsvinden.

De geselecteerde deelnemers zijn allemaal producenten die hun activiteiten willen diversifiëren en hun kennis van het ontwikkelen en produceren van animatie speelfilms voor een internationaal publiek (bioscoop, uitzending of streaming) willen verdiepen. Producenten werden geselecteerd met of zonder een animatieproject in de vroege stadia van ontwikkeling. Elf landen zijn vertegenwoordigd in de selectie: Oostenrijk, Canada, Kroatië, Tsjechië, Frankrijk, Duitsland, IJsland, Ierland, Nederland, Noorwegen en het Verenigd Koninkrijk.

Geselecteerde producenten

Jonathan Clarke – Ireland – Distillery Films
“Sullivan Sails” series by Carol Freeman

Jérôme Dopffer – France – Les Productions Balthazar
“Diotime and the Lions” feature by Santi Minasi

Fabian Driehorst – Germany – Fabian&Fred
Attending without a project

Stephen Fagan – Ireland – Studio Meala
“Queen Méabh” feature by Elle Power

Sinisa Juricic – Croatia – Nukleus film
“Hello Isabel” feature by Anja Kofmel

Kristine Knudsen – Norway – Den siste skilling
“Checkmate” feature, director tbc

Vladimir Lhotak – Czech Republic – Hausboot
“Golem” feature by Jiří Barta

Galilé Marion Gauvin – Canada – Productions l’unité centrale
Attending without a project

Rebecca Mark-Lawson – UK – Tyke Films
“The Scarlet & The White: A Persian Love Story” feature by Fateme Ahmadi

Heather Millard – Iceland – Compass Films
“Ormhildur the Brave” series by Thorey Mjallhvit

Patrice Nezan – France – Les Contes Modernes
“War with the Salamanders” feature by Catherine Maximoff

Catryn Ramasut – United Kingdom – ie ie productions
“Candylion” feature, director tbc

Arash T. Riahi – Austria – Golden Girls Film
“Micromeo” feature by Jean Claude Carriere & Virgil Widrich

Nancy Florence Savard – Canada – 10th Ave Productions
Attending without a project

Marleen Slot – The Netherlands – Viking Film
Attending without a project

Denis Vaslin – The Netherlands – Volya Films
“Tracing Rita” feature by Tess Martin